Upravit stránku

Portfolio zahrnuje špičkové radarové systémy, mobilní řídící věže, kompletní systémy řízení letového provozu a další podobné softwarové aplikace jako např. simulátory řízení letového provozu, C2 systémy, nahrávací a analytické systémy. Kromě kompletního vybavení letiště jsme schopní dodat i leteckou techniku. Dodáváme vrtulníky, letadla a jejich vybavení včetně náhradních dílů, avioniky a speciálního vybavení od největších světových výrobců.

Portfolio produktů doplňujeme širokou nabídkou služeb přizpůsobenou potřebám zákazníka včetně designu, vývoje, konstrukce a výroby nových produktů. V rámci oprav a upgradu se specializujeme na modernizace radarů, modernizace letadel a vrtulníků, integraci avioniky, údržbu a generální opravy. Letecké výcviky, které provozujeme v rámci vlastního střediska, založeného právě pro účely výcviku pilotů a pozemního personálu. Poskytujeme kurzy jak pro začátečníky bez předchozích zkušeností, tak i pokročilé piloty na základě požadavku zákazníka. Naši studenti budou pod vedením zkušených bývalých vojenských pilotů kvalifikovaných v operacích NATO. Disponujeme rozsáhlou flotilou vlastních vrtulníků, letadel a leteckých simulátorů, na kterých jsou výcviky provozovány, včetně legendárních UH-60A Sikorsky Black Hawk s nimiž se řadíme mezi jediné komerční provozovatele těchto strojů mimo území USA.

Řešení divize CSG Aerospace zabezpečuje kompletní pokrytí vzdušného prostoru bez nutnosti jednání s více společnostmi zároveň.

Pokud se zajímáte o možnosti pracovního uplatnění ve společnosti CSG AEROSPACE, přejděte prosím na přehled aktuálně volných pozic.