Upravit stránku

SPONZORING ZAMĚSTNANCŮ

 

Sponzoring zaměstnanců vznikl v roce 2017 na přání majitele CZECHOSLOVAK GROUP, který si váží práce a úsilí všech svých zaměstnanců. Naším cílem je podporovat zaměstnance i v jejich mimopracovních činnostech a ocenit tak jejich aktivitu.

Primárně chceme podporovat ty projekty, kde jsou naši zaměstnanci sami aktivně zapojeni a podílejí se na jejich realizaci (sportovní kluby, zájmové skupiny, kulturní celky atd.). Rádi však podpoříme i další činnosti našich zaměstnanců, ve kterých spatříme smysl, přidanou hodnotu a přinesou lidem radost.

Jak podat žádost:

Zaměstnanec skupiny CZECHOSLOVAK GROUP, který má zájem o finanční podporu svých aktivit, vyplní formulář dostupný z odkazu níže na této stránce. Formulář je dostupný i na personálním oddělení ve Vaší společnosti. Případně si o něj můžete zažádat zasláním emailu na adresu sponzoring@czechoslovakgroup.cz. Na stejnou adresu se vyplněný formulář odesílá zpět. O přijetí Vaší žádosti Vám přijde potvrzující email. Emailu věnujte prosím pozornost, může obsahovat i doplňující otázky k Vaší žádosti.

Podmínky pro podání žádosti:

  • Jste zaměstnancem společnosti patřící do skupiny CSG, a nejste ve zkušební nebo výpovědní době.
  • Na jednu aktivitu je možné podat pouze jednu žádost, kterou lze v případě, že nebyla vybrána k realizaci, podat opakovaně, maximálně však dva krát ročně.
  • V rámci kalendářního roku můžete získat finanční podporu na svůj projekt pouze jedenkrát.
  • Poskytnutá částka je až do výše 20.000 Kč (adekvátně v EUR).
  • Fair play přístup - všechny peníze budou využity na účel popsaný v podané žádosti.

O výběru aktivit, které budou podpořeny rozhodne komise složená ze zástupců vedení holdingu CSG. Bude vybráno až 7 projektů, kdy každý z nich může být podpořen finanční částkou ve výši až 20 tisíc korun (adekvátně v EUR). Následně jsou všichni informováni o výsledku jejich žádostí. Úspěšní žadatelé budou osloveni za účelem dohody o realizaci projektu a diskuze možnosti reklamního plnění. Žádosti není možné proplácet zpětně za již uskutečněnou akci.

Případné dotazy můžete směřovat na emailovou adresu sponzoring@czechoslovakgroup.cz.

Děkujeme za Vaši práci a těšíme na realizaci Vašich projektů.

 

Načerpejte inspiraci z již podpořených projektů:

Paní Adamčiová z MSM Martin je zároveň členkou OZ Amazonky, které pomáhají onkologicky nemocným pacientům, aby je vrátily zpět do formy. Díky ní získaly Amazonky finance na lymfodrenáže, terapie a vstupy do bazénů.
1
Pan libor Kahánek, zaměstnanec TATRA TRUCKS současně působí jako hlavní pořadatel judistického turnaje dětí Závišický pohár. Díky sponzoringu získal prostředky pro realizaci turnaje.
2
Pan Petr Kabuďa je zaměstnancem TATRA TRUCKS a zároveň spoluorganizátor a rozhodčí na rybářských závodech dětského kroužku. Ve svém skromném projektu požádal o finance, za které může dětem nakoupit odměny.
3
Pan Peter Stolárik z MSM Martin působí také jako trenér svého patnácti letého syna Petera, rychlostního kanoisty, který je členem slovenské reprezentace kadetů. Díky sponzoringu si může Peter pořídit novou loď.
4
Pan Dušan Rypák, zaměstnanec JOB AIR Technic získal finance na generální opravu svého ultralehkého letadla.
5
Pan Jan Levý z CSG Facility je zaroveň pořadatel extrémního překážkového závodu Překážkáč, který se koná 14.-15.7.2018 a 3.-4.11.2018. Díky svému projektu získal materiální vybavení pro stavbu překážek.
6
Pan Pavel Dědoch, požádal o příspěvek na nákup vybavení pro SDH Žilina. Chce podpořit zdejší mládež a jejich vychovatele, kterí mezi sebe přijali jeho těžce zrakově postiženého syna Filípka.
7
Pan Pavel Minařík je zaměstnancem EXCALIBUR TRADE, instruktorem potápění a místopředsedou spolku Mydive z.s. Získal finance na instruktorský kurz protápění se zdravotně hendikepovanými.
8
Pan David Bušo je strýčkm Karolínky, pro kterou získal doplatek částky na nákup invalidního vozíku, který plně nehradí pojišťovna a Karolínce výrazně usnadní život.
9
Pan Pavel Podhradský, zaměstnanec ZVS HOLDING je současně i zakládajícím lenem a hráčem amatérské hokejové ligy HK Bzince pod Javorinou. Díky CSG získal prostředky na nákup hokejových dresů.
10
Paní Anna Dvořáková z MSM Martin, je také členkou nedávno založeného dobrovolného hasičského sboru v obci Trenčianská Turná. Díky svému projektu získala potřebné vybavení, které hasičům scházelo.
11
Pan Jan Horník, který je zaměstnancem DAKO-CZ a dobrovolníkem na dětském táboře, organizovaným zájmovým spolkem Poruchy autistického spektra, putovaly finance, díky nimž mohla být oceněna práce dobrovolníků.
12
Pan Jiří Smetana je naším zaměstnancem a současně šéftrenér TJ Sokol Sezimovo Ustí. Mladí fotbalisté získali nové dresy a mikiny.
13
Pan Karel Halamka z CSGM je také organizátor hokejového turnaje jehož výtěžek putoval na podporu Nadačního fondu - Rebeka Čiháková.
14

Úspěšné projekty