Upravit stránku

SPONZORING ZAMĚSTNANCŮ

 

Sponzoring zaměstnanců vznikl v roce 2017 na přání majitele CZECHOSLOVAK GROUP, který si váží práce a úsilí všech svých zaměstnanců. Naším cílem je podporovat zaměstnance i v jejich mimopracovních činnostech a ocenit tak jejich aktivitu.

Primárně chceme podporovat ty projekty, kde jsou naši zaměstnanci sami aktivně zapojeni a podílejí se na jejich realizaci (sportovní kluby, zájmové skupiny, kulturní celky atd.). Rádi však podpoříme i další činnosti našich zaměstnanců, ve kterých spatříme smysl, přidanou hodnotu a přinesou lidem radost.

Jak podat žádost:

Zaměstnanec skupiny CZECHOSLOVAK GROUP, který má zájem o finanční podporu svých aktivit, vyplní formulář dostupný z odkazu níže na této stránce. Formulář je dostupný i na personálním oddělení ve Vaší společnosti. Případně si o něj můžete zažádat zasláním emailu na adresu sponzoring@czechoslovakgroup.cz. Na stejnou adresu se vyplněný formulář odesílá zpět. O přijetí Vaší žádosti Vám přijde potvrzující email. Emailu věnujte prosím pozornost, může obsahovat i doplňující otázky k Vaší žádosti.

Podmínky pro podání žádosti:

  • Jste zaměstnancem společnosti patřící do skupiny CSG, a nejste ve zkušební nebo výpovědní době.
  • Na jednu aktivitu je možné podat pouze jednu žádost, kterou lze v případě, že nebyla vybrána k realizaci, podat opakovaně, maximálně však dva krát ročně.
  • V rámci kalendářního roku můžete získat finanční podporu na svůj projekt pouze jedenkrát.
  • Poskytnutá částka je až do výše 20.000 Kč (adekvátně v EUR).
  • Fair play přístup - všechny peníze budou využity na účel popsaný v podané žádosti.

O výběru aktivit, které budou podpořeny rozhodne komise složená ze zástupců vedení holdingu CSG. Bude vybráno až 7 projektů, kdy každý z nich může být podpořen finanční částkou ve výši až 20 tisíc korun (adekvátně v EUR). Následně jsou všichni informováni o výsledku jejich žádostí. Úspěšní žadatelé budou osloveni za účelem dohody o realizaci projektu a diskuze možnosti reklamního plnění. Žádosti není možné proplácet zpětně za již uskutečněnou akci.

Případné dotazy můžete směřovat na emailovou adresu sponzoring@czechoslovakgroup.cz.

Děkujeme za Vaši práci a těšíme na realizaci Vašich projektů.

 

Načerpejte inspiraci z již podpořených projektů:

Pan Jan Levý z CSG Facility je zaroveň pořadatel extrémního překážkového závodu Překážkáč, který se koná 14.-15.7.2018 a 3.-4.11.2018. Díky svému projektu získal materiální vybavení pro stavbu překážek.
1
Paní Adamčiová z MSM Martin je zároveň členkou OZ Amazonky, které pomáhají onkologicky nemocným pacientům, aby je vrátily zpět do formy. Díky ní získaly Amazonky finance na lymfodrenáže, terapie a vstupy do bazénů.
2
Pan Pavel Minařík je zaměstnancem EXCALIBUR TRADE, instruktorem potápění a místopředsedou spolku Mydive z.s. Získal finance na instruktorský kurz protápění se zdravotně hendikepovanými.
3
Pan libor Kahánek, zaměstnanec TATRA TRUCKS současně působí jako hlavní pořadatel judistického turnaje dětí Závišický pohár. Díky sponzoringu získal prostředky pro realizaci turnaje.
4
Pan Pavel Dědoch, požádal o příspěvek na nákup vybavení pro SDH Žilina. Chce podpořit zdejší mládež a jejich vychovatele, kterí mezi sebe přijali jeho těžce zrakově postiženého syna Filípka.
5
Pan Petr Kabuďa je zaměstnancem TATRA TRUCKS a zároveň spoluorganizátor a rozhodčí na rybářských závodech dětského kroužku. Ve svém skromném projektu požádal o finance, za které může dětem nakoupit odměny.
6
Pan Peter Stolárik z MSM Martin působí také jako trenér svého patnácti letého syna Petera, rychlostního kanoisty, který je členem slovenské reprezentace kadetů. Díky sponzoringu si může Peter pořídit novou loď.
7
Pan Dušan Rypák, zaměstnanec JOB AIR Technic získal finance na generální opravu svého ultralehkého letadla.
8
Paní Anna Dvořáková z MSM Martin, je také členkou nedávno založeného dobrovolného hasičského sboru v obci Trenčianská Turná. Díky svému projektu získala potřebné vybavení, které hasičům scházelo.
9
Pan Jan Horník, který je zaměstnancem DAKO-CZ a dobrovolníkem na dětském táboře, organizovaným zájmovým spolkem Poruchy autistického spektra, putovaly finance, díky nimž mohla být oceněna práce dobrovolníků.
10
Pan David Bušo je strýčkm Karolínky, pro kterou získal doplatek částky na nákup invalidního vozíku, který plně nehradí pojišťovna a Karolínce výrazně usnadní život.
11
Pan Pavel Podhradský, zaměstnanec ZVS HOLDING je současně i zakládajícím lenem a hráčem amatérské hokejové ligy HK Bzince pod Javorinou. Díky CSG získal prostředky na nákup hokejových dresů.
12
Pan Karel Halamka z CSGM je také organizátor hokejového turnaje jehož výtěžek putoval na podporu Nadačního fondu - Rebeka Čiháková.
13
Pan Jiří Smetana je naším zaměstnancem a současně šéftrenér TJ Sokol Sezimovo Ustí. Mladí fotbalisté získali nové dresy a mikiny.
14