Upravit stránku

BUĎ TRAINEE V CZECHOSLOVAK GROUP

Poznej, jak to funguje ve skupině CZECHOSLOVAK GROUP a jejích společnostech s letitou tradicí. Uč se od zkušených kolegů a následuj svého mentora, který ti rád předá své znalosti a pomůže ti v začátcích. V průběhu ročního programu se seznámíš s činností různých oddělení a týmů, do kterých se zapojíš i ty. Získáš tak přehled a cenné zkušenosti, které ti pomůžou nasměrovat tvou další kariéru u nás.

CO NA TEBE ČEKÁ A NA CO SE MŮŽEŠ TĚŠIT

 • Na míru připravený plán pro zaškolení, díky rotacím a stážím poznáš práci i na jiných odděleních a získáš tak ucelený pohled na fungování celého oddělení.
 • Zajímavé úkoly, do kterých se zapojíš od samého začátku.
 • Zkušený mentor a přátelští kolegové, vždy ochotni pomoci.
 • Během programu smlouva na dobu určitou po dobu jeho trvání (1 rok), následně možnost uplatnění kdekoliv v rámci CSG a smlouva na dobu neurčitou.
 • Benefity jako mají ostatní (stravenky, zvýhodněné volání, jazykové a další vzdělávání).

NA KOHO SE TĚŠÍME MY

 • Budeš končit na univerzitě, nebo máš čerstvě po škole? (na leteckého mechanika i po SŠ)
 • Chceš práci na plný nebo částečný úvazek? (alespoň 2-3 dny v týdnu při studiu)
 • Jsi proaktivní a máš chuť poznávat a učit se novým věcem?
 • Dokážeš pracovat v kolektivu, ale samostatnost ti nechybí?
 • Dokážeš čelit problému a hledat konstruktivní řešení?
 • Rozumíš si s počítačem a domluvíš se anglicky?
 • Občasné cestování pro tebe není problém (ČR a SR)?
1
2
3
4

JAK TO PROBÍHÁ

Pošleš nám CV
a motivační dopis, kde nám sdělíš, proč bychom měli vybrat právě tebe.

Pokud nás přesvědčíš a uvidíme tvou budoucnost stejně, dáme vědět, kdy se potkáme.

Absolvuješ první kolo
pohovoru

Projdeš assessment
centrem

Podáme si ruce a přivítáme tě v CSG

OBSAZOVANÉ POZICE PRO ROČNÍK 2018/2019

ELEKTRO KONSTRUKTÉR V LETECTVÍ (PRAHA)

Dokončuješ právě studium v oboru elektro? Máš chuť se podílet na vývojových a modernizačních programech z civilní a vojenské sféry? Nemáš v současné době zkušenosti, ale chceš se zdokonalit a získat praxi v oboru letectví? Nabízíme Ti fajn partu, zkušené kolegy a motivující podmínky. Pokud jsi se v tom právě našel, neváhej se nám ozvat!

SPECIALISTA FINANCÍ (PŘELOUČ)

Baví tě ekonomika a finance? Skupina CSG má obrat přes 20 miliard a někdo se o ty finance starat musí. Těší se na Tebe zkušení kolegové na oddělení treasury, účtárně, controllingu a a daňaři. Všude si projdeš stáží, aby poznal, jak to kde funguje. Na Tobě pak bude, kde se rozhodneš pokračovat.

LETECKÝ MECHANIK (PRAHA)

Zajímáš se o letadla a vrtulníky? Jsi technický typ a chceš získat praxi ve stabilní společnosti s dlouholetým zázemím? U nás budeš provádět instalace a údržby avionických systémů, budeš se učit od zkušených kolegů a pokud budeš šikovný, můžeš se v rámci společnosti posunout dál. Šikovní lidé mají u nás dveře otevřené!

ICT ANALYTIK (CHRUDIM)

Orientuješ se v IT a zajímá tě, jak jednotlivé programy a procesy fungují? A když přestanou fungovat, tak tě to nenechá v klidu a řešíš, proč to tak je? V tom případě se skvěle hodíš k nám na IT. Naučíme tě vše potřebné, abys nám pomohl zavádět nové systémy a podílel se na jejich dalším rozvoji.

PŘÍBĚHY ÚČASTNÍKŮ TRAINEE PROGRAMU

ING. TOMÁŠ ADAMEC, CSGM a.s.
Technická podpora výroby

„Do CSG jsem nastoupil ihned po mém inženýrském studiu na pozici Technická podpora výroby. Má náplň práce je mapování výrobních postupů napříč skupinou CZECHOSLOVAK GROUP. Jsem rád za tuto příležitost, protože pod vedením zkušených manažerů získávám unikátní znalosti, které mohu aplikovat do praxe každý den."

BC. JANA JAROLÍMOVÁ, CSGM a.s.
Finanční specialista junior

„Prostřednictvím trainee programu pro finanční oddělení jsem měla možnost poznat, jak funguje finanční řízení společnosti jako celek. Během programu jsem se zapojila do běžného chodu jednotlivých částí tohoto oddělení a zjistila tak, která jeho divize je pro mě největší výzvou. Zaujala mě oblast účetnictví a jsem již plnohodnotným členem finanční účtárny."