Upravit stránku

Úvodní slovo

„Tradice je budoucnost“ je naším mottem a každodenním hnacím motorem. CZECHOSLOVAK GROUP a.s. je holdingová společnost zastřešující aktivity skupiny průmyslových a obchodních společností z odvětví obranného i civilního průmyslu sídlících převážně v České a Slovenské republice. Jsme hrdí na tradiční hodnoty, a proto nám záleží nejen na tom, stát se důstojným dědicem značky MADE IN CZECHOSLOVAKIA, ale i na jejím uchování pro další generace.

Zejména díky oddanosti našich zaměstnanců, kteří v tuto tradici věří, se nám za poslední dobu povedlo vzkřísit a úspěšně navrátit k prosperitě několikero tradičních českých i slovenských značek. Našich zaměstnanců a jimi odvedené práce si proto nesmírně vážíme a jejich spokojenost je naší prioritou.

Jsme si vědomi skutečnosti, že s rozrůstajícími se aktivitami holdingu je v zájmu udržení si dobrého jména potřeba nejen integrita a oddanost zaměstnanců, ale i přísné dodržování zákonů, správně nastavená firemní kultura, všeobecná transparentnost a dodržování aktuálních standardů v oblasti compliance.

Etický kodex proto vytváří základ compliance programu celé skupiny a její zaměstnanci, ale i management, mají povinnost se kodexem řídit při každodenní práci.


Michal Strnad
Předseda představenstva
CZECHOSLOVAK GROUP