Upravit stránku

Na IDEXU 2021 zaujala DITA, PATRIOT II i Tatra Force 8x8

Profesionálové v oboru obranné techniky měli na mezinárodním veletrhu v Abú Zabí poprvé možnost obdivovat novou houfnici DITA z produkce CSG. Firmy holdingu Czechoslovak Group slavily na veletrhu úspěch i s dalšími výrobky, zejména vozidly Patriot II 4x4 a Tatra Force 8x8. Firmy domů přivezly zakázky a nová obchodní partnerství.

Dakar 2021 – partnerství Buggyra Racing a firem holdingu Czechoslovak Group přineslo dobré výsledky

Skončila prestižní dálková soutěž Rally Dakar ročník 2021. V početném startovním poli se rozhodně neztratily stroje, které na sobě nesly loga a názvy firem holdingu Czechoslovak Group. Konktrétně šlo o týmy Tatra Buggyra Racing, který vyslal do bojů o pověstné beduíny dva kamiony Tatra Phoenix, a Buggyra Racing, v jehož barvách do dun a náročného terénu vyrazily lehké buginy Can-Am.

Společnosti holdingu Czechoslovak Group se představí na veletrhu IDEX 2021

I přes trvání celosvětové pandemie koronaviru se od 21. do 25. února v Abú Zabí ve Spojených arabských emirátech uskuteční IDEX 2021, jeden z největších tradičních světových veletrhů obranných technologií a techniky. Mezi vystavovateli tradičně nebudou chybět ani společnosti patřící do holdingu Czechoslovak Group (CSG) a kopřivnická automobilka Tatra Trucks.

Tatra Trucks loni dodala 1186 vozů a splnila své závazky

Kopřivnická automobilka Tatra Trucks i přes pandemickou situaci a celosvětový propad automobilového průmyslu dosáhla svých výrobních cílů a splnila své závazky vůči zákazníkům. Celkem dodala zákazníkům 1186 vozů. V roce 2020 také oslavila jubilejní 170. výročí svého založení a získala například významnou referenční zakázku v Německu.

Rheinmetall a Czechoslovak Group podepsaly memorandum o výrobě a technologické podpoře v oblasti vojenských vozidel

Rheinmetall a Czechoslovak Group podepsaly memorandum o porozumění v oblasti taktických vojenských vozidel. Podpis se odehrál na Pražském hradě v přítomnosti prezidenta České republiky Miloše Zemana. V rámci tohoto nového strategického partnerství obě společnosti umožní přenos obranných technologií mezi Německem a Českou republikou za účelem realizace projektů ve státech Visegradské čtyřky i v jiných zemích. CSG jako klíčový český výrobní a obchodní partner Rheinmetallu bude spolupracovat na projektech Rheinmetallu společně s desítkami dalších společností českého obranného průmyslu v rámci dodavatelského řetězce.

Unikátní hodinky PRIM se vydraží na podporu českých vojáků a válečných veteránů

Do dobročinné dražby Galerie KODL zamíří v listopadu speciálně vyrobené luxusní hodinky tradiční
české značky PRIM. Výtěžek z prodeje bude předán Vojenskému fondu solidarity, který pomáhá
českým vojákům a jejich blízkým ve složitých životních situacích. Hodinky do aukce věnuje holding
CZECHOSLOVAK GROUP (CSG). Smlouvu o provedení dražby podepsali ve čtvrtek 15. října
místopředseda představenstva CSG a generální ředitel holdingové společnosti CSGM Miroslav
Dorňák a majitel galerie a aukční síně Martin Kodl.

Byla podepsána česko-polská dohoda o spolupráci na obrněném vozidle pro polskou armádu

V úterý 8. září byla na Mezinárodní výstavě obranného průmyslu v polských Kielcích podepsána smlouva o spolupráci mezi polskou společností Huta Stalowa Wola a českou společností Tatra Export ze skupiny Czechoslovak Group. Jejím předmětem je dodávka obrněného vozidla na podvozku Tatra 4x4 a kompletní technické dokumentace, která by umožňovala výrobu vozidla v Polsku.

 

Holding CZECHOSLOVAK GROUP (CSG) podpořil konání letošního ročníku Mezinárodního festivalu filmové hudby a multimédií SOUNDTRACK Poděbrady

Mezinárodního festivalu filmové hudby a multimédií SOUNDTRACK Poděbrady, který proběhne od 27. do 30. srpna. „Právě díky tomu, že jsme ve finální fázi příprav dojednali partnerství s CZECHOSLOVAK GROUP, jsme mohli program festivalu obohatit mimo jiné o vystoupení Michala Hrůzy, Kapely Hrůzy a XINDLA X,“ říká ředitel festivalu, producent a skladatel Michal Dvořák. Vstup na akci, která se bude konat na několika místech v lázeňském centru středočeských Poděbrad, bude zdarma.