Upravit stránku

Udělovala se ocenění firmám českého obranného průmyslu

V úterý 14. ledna se konala v Kongresovém sálu Domu armády Praha v Dejvicích reprezentativní redakční rada časopisů Czech Defence Industry and Security Review a Review pro obranný a bezpečnostní průmysl vydavatelství MS Line. Po jednání rady se konalo slavnostní udělování ocenění osobnostem, společnostem a produktům českého obranného a bezpečnostního průmyslu za uplynulý rok, a to za přítomnosti významných osobností a pozvaných hostů. Mezi oceněnými bylo několik společností holdingu CZECHOSLOVAK GROUP.

CZECHOSLOVAK GROUP a.s. udělil mandát konsorciu bank k nabídce na výměnu dluhopisů ("Exchange Offer") a k umístění nových dluhopisů COPY COPY

CZECHOSLOVAK GROUP a.s. („Společnost“) udělil mandát konsorciu bank - Česká spořitelna, a.s a UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. („Spolumanažeři pro výměnu“) k nabídce pro výměnu dluhopisů Společnosti ve vydaném objemu CZK 2,100,000,000 se splatností 16. prosince 2021 (CZ0003515405).

 

Holding CZECHOSLOVAK GROUP přispěl na obnovu památníku českých a slovenských válečných letců

U památníku Okřídleného lva na Klárově se 14. srpna uskutečnil pietní akt při příležitosti výročí návratu pilotů československých perutí z Velké Británie do vlasti v roce 1945. Zároveň se tímto aktem dovršila třetí fáze obnovy tohoto památníku věnovanému památce český a slovenský letců, kteří za druhé světové války působili v řadách britské RAF. Na třetí fázi obnovy památníků se podařilo získat 1 milion korun, mezi hlavními sponzory je i holding CZECHOSLOVAK GROUP. Díky financím sponzorů se tak podařilo dokončit úpravy okolí památníku, položit dlažbu a doplnit jej o lavičky, informační panely a grafické prvky.

Holding CZECHOSLOVAK GROUP podporuje tradiční české kulturní akce

Skupina CZECHOSLOVAK GROUP (CSG) dlouhodobě podporuje české kulturní a společenské akce, mezi které patří například i Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary, jenž se letos uskuteční v termínu od 28. června do 6. července. Již 54. ročník největšího filmového a společenského festivalu v České republice a nejprestižnějšího filmového festivalu ve střední a východní Evropě se koná za podpory holdingu CSG.