Upravit stránku

Holding CZECHOSLOVAK GROUP přispěl na obnovu památníku českých a slovenských válečných letců

U památníku Okřídleného lva na Klárově se 14. srpna uskutečnil pietní akt při příležitosti výročí návratu pilotů československých perutí z Velké Británie do vlasti v roce 1945. Zároveň se tímto aktem dovršila třetí fáze obnovy tohoto památníku věnovanému památce český a slovenský letců, kteří za druhé světové války působili v řadách britské RAF. Na třetí fázi obnovy památníků se podařilo získat 1 milion korun, mezi hlavními sponzory je i holding CZECHOSLOVAK GROUP. Díky financím sponzorů se tak podařilo dokončit úpravy okolí památníku, položit dlažbu a doplnit jej o lavičky, informační panely a grafické prvky.

Holding CZECHOSLOVAK GROUP podporuje tradiční české kulturní akce

Skupina CZECHOSLOVAK GROUP (CSG) dlouhodobě podporuje české kulturní a společenské akce, mezi které patří například i Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary, jenž se letos uskuteční v termínu od 28. června do 6. července. Již 54. ročník největšího filmového a společenského festivalu v České republice a nejprestižnějšího filmového festivalu ve střední a východní Evropě se koná za podpory holdingu CSG.

Nová obrněná vozidla a tatrovky se předvedou návštěvníkům akce Bahna 2019

Společnosti EXCALIBUR ARMY, TATRA DEFENCE VEHICLE spolu s kopřivnickou TATRA TRUCKS se zúčastní největší společné ukázky současné i historické vojenské techniky Bahna 2019. Její jubilejní už 30. ročník se uskuteční v sobotu 22. června od 9 hodin v bývalém vojenském výcvikovém prostoru v lokalitě Bahna u Strašic nedaleko Rokycan.

CZECHOSLOVAK GROUP rozvíjí projekty v USA i západní Evropě a podpořil bezpečnostní fórum GLOBSEC

Ve dnech 6. až 8. května se v Bratislavě konal již 14. ročník bezpečnostního fóra GLOBSEC, celoevropsky významné konference o globálních, bezpečnostních, ekonomických či ekologických tématech, která podporuje demokracii, lidská práva a mezinárodní spolupráci v rámci NATO a EU. Exkluzivním partnerem akce byl průmyslový holding CZECHOSLOVAK GROUP (CSG), který tak potvrdil důležitost svých projektů s partnery v západní Evropě a USA.

Holding CZECHOSLOVAK GROUP prezentuje na bezpečnostním fóru GLOBSEC vrtulník Black Hawk

Ve dnech 6. – 8. června 2019 probíhá v Bratislavě již 14. ročník bezpečnostní konference GLOBSEC 2019, jejímž exkluzivním partnerem je skupina CZECHOSLOVAK GROUP (CSG) společně se svou slovenskou částí MSM GROUP. Prestižní akce je navštěvovaná špičkovými představiteli států a tradičně se věnuje bezpečnosti a zahraniční politice.

Stánek CSG na veletrhu IDET navštívil premiér Andrej Babiš i švédský ministr obrany

Prezentace společností skupiny CZECHOSLOVAK GROUP (CSG) na veletrhu IDET láká odbornou i širokou veřejnost. Ve středu expozici CSG navštívil premiér Andrej Babiš společně s ministrem obrany Lubomírem Metnarem. Další den pak také Peter Hultquist, ministr obrany švédského království, a opět ministr Metnar, který jednal s představiteli podniků CSG.

Významná autodealerství se již postupně integrují do skupiny CSG

V únoru 2019 realizovala průmyslová skupina CZECHOSLOVAK GROUP (CSG) další významnou akvizici. Získala skupinu firem, mezi něž patří největší autorizovaný prodejce vozidel značky Hyundai a druhý nejvýznamnější prodejce značky Mazda v České republice. Všechny tyto společnosti, jež jen za rok 2018 dosáhly obratu ve výši 1,7 miliardy korun, se nyní postupně integrují do skupiny CSG, kde vhodně doplňují například výrobce nákladních vozidel TATRA TRUCKS v rodící se divizi zaměřené na automotive.