Upravit stránku

Holding CZECHOSLOVAK GROUP podporuje tradiční české kulturní akce

Skupina CZECHOSLOVAK GROUP (CSG) dlouhodobě podporuje české kulturní a společenské akce, mezi které patří například i Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary, jenž se letos uskuteční v termínu od 28. června do 6. července. Již 54. ročník největšího filmového a společenského festivalu v České republice a nejprestižnějšího filmového festivalu ve střední a východní Evropě se koná za podpory holdingu CSG.

Nová obrněná vozidla a tatrovky se předvedou návštěvníkům akce Bahna 2019

Společnosti EXCALIBUR ARMY, TATRA DEFENCE VEHICLE spolu s kopřivnickou TATRA TRUCKS se zúčastní největší společné ukázky současné i historické vojenské techniky Bahna 2019. Její jubilejní už 30. ročník se uskuteční v sobotu 22. června od 9 hodin v bývalém vojenském výcvikovém prostoru v lokalitě Bahna u Strašic nedaleko Rokycan.

CZECHOSLOVAK GROUP rozvíjí projekty v USA i západní Evropě a podpořil bezpečnostní fórum GLOBSEC

Ve dnech 6. až 8. května se v Bratislavě konal již 14. ročník bezpečnostního fóra GLOBSEC, celoevropsky významné konference o globálních, bezpečnostních, ekonomických či ekologických tématech, která podporuje demokracii, lidská práva a mezinárodní spolupráci v rámci NATO a EU. Exkluzivním partnerem akce byl průmyslový holding CZECHOSLOVAK GROUP (CSG), který tak potvrdil důležitost svých projektů s partnery v západní Evropě a USA.

Holding CZECHOSLOVAK GROUP prezentuje na bezpečnostním fóru GLOBSEC vrtulník Black Hawk

Ve dnech 6. – 8. června 2019 probíhá v Bratislavě již 14. ročník bezpečnostní konference GLOBSEC 2019, jejímž exkluzivním partnerem je skupina CZECHOSLOVAK GROUP (CSG) společně se svou slovenskou částí MSM GROUP. Prestižní akce je navštěvovaná špičkovými představiteli států a tradičně se věnuje bezpečnosti a zahraniční politice.

Stánek CSG na veletrhu IDET navštívil premiér Andrej Babiš i švédský ministr obrany

Prezentace společností skupiny CZECHOSLOVAK GROUP (CSG) na veletrhu IDET láká odbornou i širokou veřejnost. Ve středu expozici CSG navštívil premiér Andrej Babiš společně s ministrem obrany Lubomírem Metnarem. Další den pak také Peter Hultquist, ministr obrany švédského království, a opět ministr Metnar, který jednal s představiteli podniků CSG.

Významná autodealerství se již postupně integrují do skupiny CSG

V únoru 2019 realizovala průmyslová skupina CZECHOSLOVAK GROUP (CSG) další významnou akvizici. Získala skupinu firem, mezi něž patří největší autorizovaný prodejce vozidel značky Hyundai a druhý nejvýznamnější prodejce značky Mazda v České republice. Všechny tyto společnosti, jež jen za rok 2018 dosáhly obratu ve výši 1,7 miliardy korun, se nyní postupně integrují do skupiny CSG, kde vhodně doplňují například výrobce nákladních vozidel TATRA TRUCKS v rodící se divizi zaměřené na automotive.

TATRA TRUCKS podpoří chystanou expedici Tatra kolem světa 2

Koncem 80. let cestovatelští nadšenci i široká veřejnost sledovali pouť výpravy Tatra kolem světa, na kterou v roce 1987 vyrazil tým se speciálem TATRA T 815 GTC. Na její odkaz chce v příštích třech letech navázat expedice Tatra kolem světa 2, kterou podpoří i kopřivnická automobilka TATRA TRUCKS.

ELDIS, CS SOFT a RETIA společně vystavovaly na veletrhu World ATM Congress 2019 ve Španělsku

Španělská metropole Madrid v polovině března hostila veletrh World ATM Congress 2019, který představuje největší světovou událost v oblasti technologií pro řízení a management letového provozu, radarové techniky a vybavení pro provoz na letištích. Na této významné události předvedly své produkty i české společnosti patřící ke špičce v oboru – ELDIS, CS SOFT a RETIA, které jsou součástí divize CSG Aerospace holdingu CZECHOSLOVAK GROUP.