Upravit stránku

Do pardubických společností RETIA a ELDIS zavítali diplomaté z několika zemí NATO

V minulém týdnu společnosti RETIA a ELDIS navštívili vojenští diplomaté Spojených států, Francie a Maďarska, kteří jsou zároveň členy Pražské asociace vojenských a leteckých přidělenců (PAMAA). Během své návštěvy u předních českých výrobců radarové techniky a vyspělých elektronických systémů se seznámili s jejich technologickými možnostmi a kapacitami. Na základě získaných informací a kontaktů pak bude v budoucnu možné zahájit například technologickou či obchodní spolupráci s různými zahraničními firmami působícími v oblasti obranného průmyslu nebo dát podnět ke vzniku mezinárodních armádních i civilních projektů.

 

Czechoslovak Group chce investovat v Indonésii

Holding Czechoslovak Group (CSG) chce investovat do rozvoje obranného průmyslu v Indonésii.  Záměr vyjadřuje memorandum, které majitel a generální ředitel CSG Michal Strnad podepsal na indonéském veletrhu obranných technologií Indodefense s partnerskou společností Czechoslovak Group Indonesia.

Holding CZECHOSLOVAK GROUP věnoval Národnímu technickému muzeu hodinky z limitované edice PRIM Republika

Ve čtvrtek 18. října v 18 hodin proběhlo slavnostní zahájení výstavy „Made in Czechoslovakia aneb průmysl, který dobyl svět“, kterou pořádá Národní technické muzeum (NTM) v Praze u příležitosti oslav 100. výročí vzniku Československé republiky. Společnost ELTON hodinářská, která patří do skupiny CZECHOSLOVAK GROUP (CSG), vyrobila speciálně pro Národní technické muzeum jeden model hodinek PRIM Republika, které nesou označení 1918-2018.

Holding CZECHOSLOVAK GROUP představí své legendární výrobky na výstavě „Made in Czechoslovakia aneb průmysl, který dobyl svět“

Národní technické muzeum (NTM) v Praze pořádá k příležitosti oslav 100. výročí vzniku Československa výstavu „Made in Czechoslovakia aneb průmysl, který dobyl svět“. Výstava se koná v období od 19. října 2018 do 30. června 2019 a představí se na ní příběhy významných československých firem. Na výstavě nebude chybět expozice průmyslového holdingu CZECHOSLOVAK GROUP (CSG), který dnes ztělesňuje tradice československého průmyslu. Návštěvníci se tak mohou blíže seznámit s historií legendárních automobilů TATRA nebo hodinek PRIM.

CZECHOSLOVAK GROUP připomíná své ikonické výrobky na výstavě 100RIES v rámci Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně

Jubilejní 60. ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně láká na výstavu 100RIES, která představuje slavné české a slovenské průmyslové výrobky od roku 1918 do současnosti. Průmyslový holding CZECHOSLOVAK GROUP (CSG) je partnerem výstavy a návštěvníkům zde představuje nejslavnější výrobky svých podniků.

V rámci CZECHOSLOVAK GROUP vznikla nová divize CSG AEROSPACE. Sdružuje společnosti s obratem 5 miliard korun a 600 zaměstnanci

Průmyslový holding CZECHOSLOVAK GROUP (CSG) v minulých letech významně posílil v oblasti letectví a radarové techniky. Na Slovensku vzniklo výcvikové středisko pro piloty vrtulníků SLOVAK TRAINING ACADEMY, novými členy CSG se staly ELDIS Pardubice, specialista na letištní i přehledové radary, a společnost CS SOFT, dodavatel systémů řízení letového provozu. Při současném růstu ostatních společností spadajících do segmentu letectví byla v rámci struktury holdingu CSG založena nová divize CSG AEROSPACE. Díky plánovanému letošnímu obratu ve výši pět miliard korun se ihned stává nejvýznamnějším tuzemským hráčem v oboru. V čele divize stojí její spolumajitel a ředitel Jiří Sauer.

Firmy holdingu CZECHOSLOVAK GROUP a TATRA TRUCKS se představí na tradičních Dnech NATO a Vzdušných sil Armády České republiky

Na každoroční největší bezpečnostní akci ve stření Evropě známé jako Dny NATO a Vzdušných sil Armády České republiky ani letos nebudou chybět společnosti patřící do holdingu CZECHOSLOVAK GROUP a automobilka TATRA TRUCKS, které vystaví vojenská vozidla, automobily nebo například legendární vrtulník UH-60 Black Hawk.

TIGON - hasičský unikát

TATRA TRUCKS a.s. spojila síly s jedním ze tří největších výrobců hasičských zařízení na světě, skupinou Rosenbauer a vzniklo unikátní hasičské vozidlo TIGON. Segment hasičských a záchranářských vozidel je z hlediska výroby naší společnosti TATRA TRUCKS a.s. významný. V dlouhodobém sledování obsáhne každý rok 10 % až 15 % naší produkce.