Upravit stránku

CZECHOSLOVAK GROUP a.s. udělil mandát konsorciu bank k nabídce na výměnu dluhopisů ("Exchange Offer") a k umístění nových dluhopisů

CZECHOSLOVAK GROUP a.s. („Společnost“) udělil mandát konsorciu bank - Česká spořitelna, a.s a UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. („Spolumanažeři pro výměnu“) k nabídce pro výměnu dluhopisů Společnosti ve vydaném objemu CZK 2,100,000,000 se splatností 16. prosince 2021 (CZ0003515405).

 

Holding CZECHOSLOVAK GROUP přispěl na obnovu památníku českých a slovenských válečných letců

U památníku Okřídleného lva na Klárově se 14. srpna uskutečnil pietní akt při příležitosti výročí návratu pilotů československých perutí z Velké Británie do vlasti v roce 1945. Zároveň se tímto aktem dovršila třetí fáze obnovy tohoto památníku věnovanému památce český a slovenský letců, kteří za druhé světové války působili v řadách britské RAF. Na třetí fázi obnovy památníků se podařilo získat 1 milion korun, mezi hlavními sponzory je i holding CZECHOSLOVAK GROUP. Díky financím sponzorů se tak podařilo dokončit úpravy okolí památníku, položit dlažbu a doplnit jej o lavičky, informační panely a grafické prvky.

Holding CZECHOSLOVAK GROUP podporuje tradiční české kulturní akce

Skupina CZECHOSLOVAK GROUP (CSG) dlouhodobě podporuje české kulturní a společenské akce, mezi které patří například i Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary, jenž se letos uskuteční v termínu od 28. června do 6. července. Již 54. ročník největšího filmového a společenského festivalu v České republice a nejprestižnějšího filmového festivalu ve střední a východní Evropě se koná za podpory holdingu CSG.

Nová obrněná vozidla a tatrovky se předvedou návštěvníkům akce Bahna 2019

Společnosti EXCALIBUR ARMY, TATRA DEFENCE VEHICLE spolu s kopřivnickou TATRA TRUCKS se zúčastní největší společné ukázky současné i historické vojenské techniky Bahna 2019. Její jubilejní už 30. ročník se uskuteční v sobotu 22. června od 9 hodin v bývalém vojenském výcvikovém prostoru v lokalitě Bahna u Strašic nedaleko Rokycan.

CZECHOSLOVAK GROUP rozvíjí projekty v USA i západní Evropě a podpořil bezpečnostní fórum GLOBSEC

Ve dnech 6. až 8. května se v Bratislavě konal již 14. ročník bezpečnostního fóra GLOBSEC, celoevropsky významné konference o globálních, bezpečnostních, ekonomických či ekologických tématech, která podporuje demokracii, lidská práva a mezinárodní spolupráci v rámci NATO a EU. Exkluzivním partnerem akce byl průmyslový holding CZECHOSLOVAK GROUP (CSG), který tak potvrdil důležitost svých projektů s partnery v západní Evropě a USA.

Holding CZECHOSLOVAK GROUP prezentuje na bezpečnostním fóru GLOBSEC vrtulník Black Hawk

Ve dnech 6. – 8. června 2019 probíhá v Bratislavě již 14. ročník bezpečnostní konference GLOBSEC 2019, jejímž exkluzivním partnerem je skupina CZECHOSLOVAK GROUP (CSG) společně se svou slovenskou částí MSM GROUP. Prestižní akce je navštěvovaná špičkovými představiteli států a tradičně se věnuje bezpečnosti a zahraniční politice.