Upravit stránku
  • Czechoslovak Group (CSG) je holding navazující na tradici československého průmyslu. Podporuje rozvoj tradičních českých a slovenských společností, jež se věnují obranné i civilní průmyslové výrobě a obchodu. V podnicích začleněných do holdingu CSG, které vygenerovaly v roce 2019 tržby v hodnotě více jak 28,5 mld. Kč, pracuje více než 8200 zaměstnanců.
  • Hlavními obory CSG jsou strojírenství, automobilový, železniční, letecký průmysl a obranný průmysl. S produkty společností CSG se lze díky silné proexportní orientaci holdingu setkat na všech kontinentech a počet jeho zákazníků se stále rozrůstá.
  • Výrobní portfolio je pestré: od hodinek přes vlakové brzdy až po nákladní automobily. Neméně důležitou oblastí jsou i radarové a navigační systémy pro civilní i obranný průmysl.

CZECHOSLOVAK GROUP a.s.

potvrzuje platnost pravidla, že celek je mnohem víc, než pouhý součet jeho částí.

Holding CZECHOSLOVAK GROUP navazuje na tradici československého průmyslu, proto si výročí vzniku samostatného Československa připomíná. CZECHOSLOVAK GROUP se dlouhodobě zaměřuje na záchranu a další rozvoj tradičních průmyslových značek v České republice i na Slovensku jako jsou například TATRA, AVIA, PRIM, ZVS a další. Kromě toho se silně zaměřuje na high-tech výrobu a progresivní průmyslová odvětví současnosti a budoucnosti.

www.100letprumyslu.cz

Nabízíme spolupráci

Nabízíme možnost spolupráce s naší skupinou. Neustále vyhledáváme možnosti ke zlepšení, rozvoji našich schopností a rozšíření naší působnosti. Věříme, že orientace na vlastní úspěch bez ohledu na okolí je pouhým mrháním potenciálem – naopak, správnou cestou je navazování partnerských vztahů s dalšími subjekty, spolupráce s nimiž pak vede k mnohem větším úspěchům pro všechny zúčastněné!

Poptáváme spolupráci

Hledáme nové partnery, dodavatele služeb i komodit prémiové kvality. Víme, že je důležité mít vizi a spolehlivý personál, samo o sobě to však nestačí. Skutečný úspěch je dosahován díky silným partnerům. I vy můžete těžit z know-how a zázemí dynamicky se rozvíjející skupiny, jejíž společnosti mají silné postavení například na českém trhu s vojenskou technikou, ve strojírenské výrobě, v automobilním i leteckém průmyslu, ale i na poli služeb, jako je například silniční přeprava.

V případě zájmu prosím pište na e-mail: info@czechoslovakgroup.cz nebo využijte kontaktního formuláře.

  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.