Upravit stránku
  • Czechoslovak Group (CSG) je holding navazující na tradici československého průmyslu. Podporuje rozvoj tradičních českých a slovenských společností, jež se věnují obranné i civilní průmyslové výrobě a obchodu. V podnicích začleněných do holdingu CSG pracuje více než 8 200 zaměstnanců. Firmy v holdingu CSG v roce 2020 vygenerovaly nekonsolidované tržby v hodnotě necelých 26 mld. Kč a vykázaly EBITDA v hodnotě 3,2 mld. Kč.
  • Hlavními obory CSG jsou strojírenství, automobilový, železniční, letecký průmysl a obranný průmysl. S produkty společností CSG se lze díky silné proexportní orientaci holdingu setkat na všech kontinentech a počet jeho zákazníků se stále rozrůstá.
  • Výrobní portfolio je pestré: od hodinek přes vlakové brzdy až po nákladní automobily. Neméně důležitou oblastí jsou i radarové a navigační systémy pro civilní i obranný průmysl.

CZECHOSLOVAK GROUP a.s.

potvrzuje platnost pravidla, že celek je mnohem víc, než pouhý součet jeho částí.

Holding CZECHOSLOVAK GROUP navazuje na tradici československého průmyslu, proto si výročí vzniku samostatného Československa připomíná. CZECHOSLOVAK GROUP se dlouhodobě zaměřuje na záchranu a další rozvoj tradičních průmyslových značek v České republice i na Slovensku jako jsou například TATRA, AVIA, PRIM, ZVS a další. Kromě toho se silně zaměřuje na high-tech výrobu a progresivní průmyslová odvětví současnosti a budoucnosti.

www.100letprumyslu.cz